خرید و فروش انواع یخچال های صنعتی

خرید و فروش انواع  یخچال های صنعتی

یخچال های صنعتی چگونه هستند؟یخچال های صنعتی در چه مدل هایی تولید می شوند؟ یخچال های صنعتی امروزه در انواع و مدل های گوناگون تولید می شود. استفاده از این یخچال طیف وسیعی از فروشندگان مواد غذایی، رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای را شامل می شود.

 

 

یخچال های صنعتی

 

یخچال های صنعتی چگونه هستند؟

یخچال های صنعتی گونه ای از یخچال ها هستندکه کاربری صنعتی دارند. از این یخچال های صنعتی برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی مانند کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها و فست فود ها استفاده می شود. در واقع استفاده از این یخچال های صنعتی در محیط های بزرگ و صنعتی می باشد.

علت استفاده ازیخچال های صنعتی آن است که این گونه از یخچال های صنعتی شادابی مواد غذایی را حفظ می کنند. همچنین آنها موجب می شوند که مواد غذایی در مدت زمان طولانی سالم بمانند و فاسد نشوند.

تنها توجه به همین نکته کوچک نقش یخچال های صنعتی را در کسب و کارهای مرتبط با مواد غذایی روشن می کند. در رستوران ها یخچال های صنعتی نقش پر رنگی در نگهداری گوشت، لبنیات و مواد خوراکی فاسد پذیر ایفا می کند. در واقع حیات یک واحد تجاری مرتبط با مواد غذایی به سلامت و کیفیت مواد غذایی اش مرتبط است. حفظ کیفیت مواد غذایی هم تنها با یخچال های مطمئن و با استانداردهای مناسب انجام می پذیرد.

لذا یخچال های صنعتی به صورت یک بازیگر مهم در عرصه فعالیت های پر سود موادغذایی و خوراکی است. سود سرشار عرضه و فروش محصولات خوراکی به عاملی موثر مانند یخچال بستگی دارد. اکنون که به اهمیت یخچال های صنعتی و نقش بی بدیل آنها در عرصه تجارت موادغذایی پی بردید لازم است با انواع آن آشنا شوید.

 

یخچال های صنعتی

 

یخچال های صنعتی در چه مدل هایی تولید می شوند؟

یخچال های صنعتی در انواع مختلفی تولید شده است. کاربری های متفاوت این یخچال ها و تنوع محیط های تجاری تنوع را در یخچال های صنعتی به وجود آورده است. محیط های مختلف تجاری از این یخچال ها استفاده می کنند. هر محیط بنا به نیاز خود از یک مدل خاصی از یخچال ها می توانند استفاده کنند. مسلما کاربری یخچال های صنعتی در یک قنادی با با کاربری آن در یک کبابی متفاوت است. با توجه به کاربرد و نوع استفاده و هم چنین شرایط فضا و دکوراسیون به دو نوع زیر موجود است:

یخچال های صنعتی مدل کابینتی:

یخچال های صنعتی که در مدل کابنیتی ارائه می شوند علاوه بر قفسه کشو هم دارند. کشو به یخچال این امکان را می دهد که محل بیشتری برای نگداری مواد غذایی داشته باشد. در حقیقت این گونه از یخچال در محیطهای کوچک تجاری بسیار مناسب هستند. به همین دلیل این گونه از یخچال های صنعتی برای فروشندگان محصولات غذایی که مشکل کمبود فضای دکور و مکان دارند کاربردی و مناسب است. اگر شما فروشنده ای هستید که هم به کابینت و هم به یخچال احتیاج دارید و برای هر دوی آنها به صورت مجزا و جداگانه مکان و فضای کافی ندارید، یخچال های کابینتی انتخاب مناسبی برای شما می باشد.

یخچال های کابینتی نیز خود به دو دسته یخچال های کابینتی با درب های استیل و یخچال های کابینتی با درب های شیشه دار تقسیم می شوند

این یخچال ها با توجه به اندازه ی مورد نیاز در انواع ۲ درب تا ۶ درب و ۴ کشو تا ۹ کشو تولید می شوند.

یخچال های صنعتی مدل ایستاده :

یخچال هایی که در مدل ایستاده ارائه می شوند در دسته دوم انواع یخچال ها قرار دارند. این یخچال ها در گونه های مختلف با سایز ها و ارتفاع های متفاوت تولید می شوند. تعداد درب های این یخچال ها هم مانند مدل کابینتی از توع خوبی برخوردار است. این یخچال ها می توانند تک درب یا دو درب یا سه درب باشند. برخی از یخچال های ایستاده درب شیشه ای دارند. یخچال های صنعتی ایستاده درب شیشه ای برای فروشگاه هایی مناسب است که قصد دارند مشتری تنها محصول را مشاهده نماد اما به آن دسترسی نداشته باشد. در واقع دسترسی به آن تنها از طریق فروشنده امکان پذیر باشد.این یخچال ها مناسب برای استفاده در قنادی ها ، شیرینی فروشی ها و کیک فروشی ها می باشد.

یخچال های ایستاده از نظر جنس درب های خود به دو مدل تقسیم می شوند:

مدل درب دار از جنس فولاد ضد زنگ:

یخچال هایی که درب آن ها از جنس فولاد ضد زنگ هستند دارای مقاومت و طل عمر بیشتری هستند. این یخچال ها به دلیل مقاومت بالای خود بیشتر رضایت مشتریان را جلب می کند. به همین دلیل طرفداران بیشتری از بین خریداران یخچال های صنعتی دارد.

مدل درب دار از جنس شیشه:

یخچال هایی که درب شیشه ای دارند این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کنند که محصولات درون یخچال را  بدون باز کردن درب یخچال مشاهده کنند. این مدل از یخچال ها برای فروشگاه هایی مفید است که فوشندگان قصد عرضه بدون واسطه محصولات خود را دارند. مشتریان خود موادغذایی را مشاهده کنند و از بین آنها هر کدام را که تمیا درند انتخاب کنند. این مدل که درب شیشه ای دارد. برای فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت ها مناسب است. همچنین از این مدل یخچال در فروش نوشیدنی های مختلف هم می توان استفاده کرد.

 

یخچال های صنعتی

 

برای انتخاب هریک از محصولات خود که متناسب با نوع شغل و حرفه شما است تنها کافی است با مشاورفروش ما تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما در سراسر کشور هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

فروش یخچال ویترینی ایستاده

فروش یخچال ویترینی ایستاده با قیمت ارزان در شیراز

فروش یخچال ویترینی ایستاده با قیمت ارزان در شیراز قیمت یخچال ویترینی کوچک به چه …

Call Now Buttonمشاور فروش