استعلام قیمت یخچال صنعتی با کیفیت

استعلام قیمت یخچال صنعتی با کیفیت

قیمت یخچال صنعتی با کیفیت در تولیدی های مختلف متفاوت است. جهت استعلام قیمت یخچال صنعتی در تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، قم ، یزد و سایر شهرهای کشور می توانید به کارخانجات یخچال صنعتی یا نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی در این شهرها مراجعه کنید. شرکت آیسان امکاناتی فراهم کرده است که مشتریان در شهرهای مختلف سفارش خود را تحویل بگیرند. برای استعلام قیمت یخچال صنعتی با کیفیت و همچنین آشنایی با نحوه صادرات یخچال صنعتی به کویت، امارات، قطر، عراق، روسیه، گرجستان و سایر کشورهای منطقه می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

استعلام قیمت یخچال صنعتی چگونه انجام می شود؟

مشخصات یخچال ویترینی چیست؟

قیمت یخچال ویترینی مکعبی چقدر است؟

صادرات یخچال صنعتی به کویت چگونه امکان پذیر است؟

استعلام قیمت یخچال صنعتی

یخچال های صنعتی گونه ای از یخچال ها هستندکه کاربری صنعتی دارند. از این یخچال های صنعتی برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی مانند کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها و فست فود ها استفاده می شود. در واقع استفاده از این یخچال های صنعتی در محیط های بزرگ و صنعتی می باشد.

قیمت یخچال صنعتی

علت استفاده ازیخچال های صنعتی آن است که این گونه از یخچال های صنعتی شادابی مواد غذایی را حفظ می کنند. همچنین آنها موجب می شوند که مواد غذایی در مدت زمان طولانی سالم بمانند و فاسد نشوند.

تنها توجه به همین نکته کوچک نقش یخچال های صنعتی را در کسب و کارهای مرتبط با مواد غذایی روشن می کند. در رستوران ها یخچال های صنعتی نقش پر رنگی در نگهداری گوشت، لبنیات و مواد خوراکی فاسد پذیر ایفا می کند. در واقع حیات یک واحد تجاری مرتبط با مواد غذایی به سلامت و کیفیت مواد غذایی اش مرتبط است. حفظ کیفیت مواد غذایی هم تنها با یخچال های مطمئن و با استانداردهای مناسب انجام می پذیرد.

 

قیمت یخچال صنعتی

لذا یخچال های صنعتی به صورت یک بازیگر مهم در عرصه فعالیت های پر سود موادغذایی و خوراکی است. سود سرشار عرضه و فروش محصولات خوراکی به عاملی موثر مانند یخچال بستگی دارد. اکنون که به اهمیت یخچال های صنعتی و نقش بی بدیل آنها در عرصه تجارت موادغذایی پی بردید لازم است با انواع آن آشنا شوید.برای استعلام قیمت یخچال صنعتی باید مدل مورد نظر خود و ابعاد و اندازه ی سفارشی خود را تعیین کنید.

مشخصات یخچال ویترینی

یخچال های صنعتی در انواع مختلفی تولید شده است. کاربری های متفاوت این یخچال ها و تنوع محیط های تجاری تنوع را در یخچال های صنعتی به وجود آورده است. محیط های مختلف تجاری از این یخچال ها استفاده می کنند. هر محیط بنا به نیاز خود از یک مدل خاصی از یخچال ها می توانند استفاده کنند. مسلما کاربری یخچال های صنعتی در یک قنادی با با کاربری آن در یک کبابی متفاوت است. با توجه به کاربرد و نوع استفاده و هم چنین شرایط فضا و دکوراسیون به دو نوع زیر موجود است:

  • یخچال های صنعتی مدل کابینتی:

یخچال های صنعتی که در مدل کابنیتی ارائه می شوند علاوه بر قفسه کشو هم دارند. کشو به یخچال این امکان را می دهد که محل بیشتری برای نگداری مواد غذایی داشته باشد. در حقیقت این گونه از یخچال در محیطهای کوچک تجاری بسیار مناسب هستند. به همین دلیل این گونه از یخچال های صنعتی برای فروشندگان محصولات غذایی که مشکل کمبود فضای دکور و مکان دارند کاربردی و مناسب است.

قیمت یخچال صنعتی

اگر شما فروشنده ای هستید که هم به کابینت و هم به یخچال احتیاج دارید و برای هر دوی آنها به صورت مجزا و جداگانه مکان و فضای کافی ندارید، یخچال های کابینتی انتخاب مناسبی برای شما می باشد.یخچال های کابینتی نیز خود به دو دسته یخچال های کابینتی با درب های استیل و یخچال های کابینتی با درب های شیشه دار تقسیم می شوند

این یخچال ها با توجه به اندازه ی مورد نیاز در انواع ۲ درب تا ۶ درب و ۴ کشو تا ۹ کشو تولید می شوند.

  • یخچال های صنعتی مدل ویترینی ایستاده :

یخچال هایی که در مدل ویترینی ایستاده ارائه می شوند در دسته دیگر انواع یخچال ها قرار دارند. این یخچال ها در گونه های مختلف با سایز ها و ارتفاع های متفاوت تولید می شوند. یکی از مشخصات یخچال ویترینی آن است که می توانند تک درب یا دو درب یا سه درب باشند.

قیمت یخچال صنعتی

برخی از  مدل های یخچال ویترینی ایستاده درب شیشه ای دارند. یخچال ویترینی ایستاده درب شیشه ای برای فروشگاه هایی مناسب است که قصد دارند مشتری تنها محصول را مشاهده نماد اما به آن دسترسی نداشته باشد. در واقع دسترسی به آن تنها از طریق فروشنده امکان پذیر باشد.این یخچال ها مناسب برای استفاده در قنادی ها ، شیرینی فروشی ها و کیک فروشی ها می باشد.

جهت استعلام قیمت یخچال صنعتی و همچنین آگاهی از مشخصات یخچال ویترینی در مدل های دیگر می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال ویترینی مکعبی

یخچال ویترینی مکعبی همان یخچال ویترینی است که به صورت مکعبی و با ارتفاع های کوتاه تر تولید می شوند. عمده مصرف یخچال ویترینی مکعبی در فست فودی ها، قنادی ها و رستوران هاست. از این یخچال برای قرار دادن گوشت منجمد هم استفاده می شود.

قیمت یخچال صنعتی

برای استعلام قیمت یخچال ویترینی مکعبی ابتدا باید اندازه سفارشی خود را مشخص کنید. برای سفارش و تعیین قیمت یخچال ویترینی مکعبی می توانید به نمایندگی فروش یخچال های فروشگاهی مراجعه کنید. همچنین برای آگاهی از قیمت یخچال صنعتی می توانید با مشاوران فروش آیسان تماس بگیرید.

صادرات یخچال صنعتی به کویت

به دلیل پایین بودن قیمت یخچال صنعتی و همچنین طراحی های مدرن و جدید این یخچال ، مشتریان زیادی در کشورهای مختلف علاقمند به صادرات یخچال صنعتی شده اند. مشتریانی از کشورهای روسیه، امارات، ترکیه ، قطر ، عراق، کویت و سایر کشورهای منطقه اقدام به خرید یخچال صنعتی می کنند.

قیمت یخچال صنعتی

شرکت آیسان به دلیل فعالیت گسترده در زمینه صادرات یخچال صنعتی می تواند راهنمای خوبی برای شما در این مسیر باشد. جهت آشنایی با نحوه صادرات یخچال صنعتی به کویت می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل برای اطلاع از بهترین قیمت یخچال شو …

Call Now Buttonمشاور فروش