صادرات و فروش یخچال صنعتی ویترینی به آلمان

خرید یخچال صنعتی ویترینی

یخچال صنعتی ویترینی از چه قابلیت هایی برخوردار است؟ یخچال صنعتی ویترینی در چه مکان هایی استفاده میشود؟ یخچال صنعتی ویترینی یکی از انواع مدلهای یخچال صنعتی است که در عرضه محصولات مواد غذایی به مشتریان استفاده می شود.

یخچال صنعتی ویترینی از چه قابلیت هایی برخوردار است؟

یخچال صنعتی ویترینی از قابلیت های متفاوتی برخوردار است. یخچال علاوه بر داشتن موتور پرقدرت شیشه های دوجداره و سیستم روشنایی مناسب در طبقات گوناگون متفاوت نیز طراحی و تولید میشود. یخچال صنعتی ویترینی در واقع یکی از انواع یخچال صنعتی است که در فروش مواد غذایی نقش موثری را ایفا می کند. همانطور که می دانید امروزه فروشگاه های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌ها و هایپر مارکت ها به سرعت در حال رشد و گسترش هستند.

 

یخچال صنعتی ویترینی

 

مسلما زمانی فروشگاه ها می توانند در ارائه محصولات خود موفق باشند که از یخچالهای مناسب و با کیفیتی برخوردار باشند. یخچال صنعتی ویترینی یکی از همان یخچال هایی است که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپر مارکت ها و سوپرمارکت ها از آن استفاده می‌شود. یخچال ویترینی مواد غذایی را به صورت ویترینی در درون خود قرار می‌دهد و به مشتریان عرضه می کند. یخچال صنعتی ویترینی در واقع هم مواد غذایی را در دمای مناسب قرار می دهد و هم به تبلیغ و ارائه برای مشتریان می پردازد. این بدان معناست که شما با خرید یخچال صنعتی ویترینی هم فرصت نگهداری مواد غذایی خود در دمای مناسب را در اختیار دارید و هم مکانی برای تبلیغ و ارائه آن به مشتریان.

یخچال صنعتی ویترینی دارای شیشه های دو جداره می باشد. شیشه های دوجداره از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. زمانی که یخچال از شیشه های دوجداره برخوردار باشد دمای یخچال به سهولت از آن خارج نمی‌شود و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. شیشه های یخچال ویترینی همچنین نشکن بوده و در مغازه های بزرگ به راحتی از آن استفاده می شود. کف یخچال ها از ورق استیل نگیر ساخته شده است که بسیار مقاوم و محکم است. در واقع ورق اصل نگیر به شما این امکان را می دهد که مواد غذایی خود را در درون یخچال قرار دهید بدون آنکه برای نگهداری آن در درون یخچال نگرانی داشته باشید.

 

یخچال صنعتی ویترینی

سیستم خنک کننده یخچال صنعتی ویترینی بسیار پر قدرت است. یخچال می تواند مواد غذایی شما را در دمای بسیار مناسب نگهداری کند و خیال شما را از بابت فساد آن راحت کند. در واقع سیستم خنک کننده یخچال از موتور بسیار پرقدرتی ساخته شده است.موتور استفاده شده در یخچال دانفوس است. بدنه یخچال از فوم تزریق فشرده پلی اورتان ساخته شده است. این فوم تزریق شده از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند و در مصرف برق صرفه جویی می شود.

سیستم روشنایی آن ال ای دی می باشد. سیستم روشنایی ال ای دی در ارائه محصولات شما بسیار موثر است. پردازش نور در محصولات به جذب مشتری کمک می کند. پس با خرید یخچال صنعتی ویترینی هم محصولات خود را در درون یخچال با کیفیت مناسب نگهداری کنید و هم فروش آن را تضمین کنید.

یخچال صنعتی ویترینی

یخچال صنعتی ویترینی در چه مکان هایی استفاده میشود؟

یخچال صنعتی  در مکان های متفاوتی استفاده می شود. مثلاً در یک رستوران بزرگ از یخچال صنعتی ویترینی برای قرار دادن نوشیدنی ها و سالاد استفاده می‌شود. در یک سوپر مارکت و یا یک هایپر مارکت از یخچال صنعتی ویترینی برای قرار دادن نوشیدنی های متفاوت لبنیات و گوشت استفاده می‌شود. در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ از یخچال صنعتی ویترینی برای ارائه محصولات مواد غذایی مانند لبنیات گوشت سبزیجات نوشیدنی ها و مواد خوراکی دیگر استفاده می شود. در کافی شاپ ها از یخچال صنعتی برای قرار دادن نوشیدنی های مورد نیاز در کافی شاپ ها استفاده می شود. حتی در یک قنادی از  برای قرار دادن شیرینی ها و کیک های پخته شده استفاده می شود. پس کاربری یخچال صنعتی ویترینی بسیار متفاوت است.

 

یخچال صنعتی ویترینی

 

برای خرید محصولات صنعتی  باید مکان آن را در نظر داشته باشید که محل استفاده از آن در کدام یک از مکانهای مورد نظر شما است. آیا شما رستوران بزرگ دارید؟ یا در یک بستنی فروشی؟ پس انتخاب نوع یخچال با شما است. تفاوت در یخچالهای صنعتی  بسته به تفاوت آن در مکان هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد.
برای  صادرات و خرید یخچال صنعتی ویترینی با مشاوران فروش ما تماس بگیرید. اگر برای انتخاب محصول مورد نظر خود مطمئن نشده اید کافیست با مشاوران فروش ما تماس بگیرید مشاوران فروش ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. در هر کجای ایران که باشید تنها با تماس با مشاوره فروش امکان مشورت و خرید محصول مورد نظر خود را خواهید داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل برای اطلاع از بهترین قیمت یخچال شو …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonمشاور فروش