بروز ترین قیمت یخچال قنادی مکعبی از تولیدی

بروز ترین قیمت یخچال قنادی مکعبی از تولیدی

برای آگاهی ازبروزترین قیمت یخچال قنادی مکعبی از تولیدی در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، یزد، تبریز، ارومیه و سایر شهرهای ایران باید به تولید کننده های یخچال در شهرهای خود مراجعه کنید. تولیدکننده های مختلفی در زمینه تولید یخچال قنادی مکعبی در ایران فعالیت می‌کنند.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
یکی از این تولیدکنندگان شرکت آیسان است. این شرکت انواع یخچال های صنعتی و قنادی را تولید می‌کند. برای اطلاع از قیمت یخچال مکعبی، قیمت یخچال قنادی، قیمت یخچال هایپر مارکت، خصوصیات یخچال قنادی و قیمت یخچال قنادی کوچک می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.
در این مقاله می خوانید:
  • بروز ترین قیمت یخچال قنادی مکعبی در شیراز چقدر است؟
  • قیمت یخچال هایپر مارکت در اهواز به چه میزان است؟
  • یخچال مکعبی دست دوم در ارومیه چه قیمتی دارد؟
  • صادرات یخچال قنادی مکعبی به سوریه چگونه انجام می شود؟

بروز ترین قیمت یخچال قنادی مکعبی در شیراز

در شهر شیراز تولیدکنندگان بسیاری اقدام به تولید یخچال قنادی مکعبی می‌کنند. تولیدکنندگان یخچال قنادی در شیراز به دو دسته کارخانه‌ای و کارگاهی تقسیم‌بندی می‌شوند. کارخانه دی در شیراز تولید کننده یخچال قنادی مکعبی با ابعاد استاندارد است.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
همچنین کارگاه‌های مختلفی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز وجود دارند که اقدام به تولید یخچال قنادی مکعبی در ابعاد مختلف می‌کنند. معمولاً کارگاه ها بنا بر نیاز مشتری ابعاد و اندازه خود را تغییر می‌دهند اما کارخانه‌ها ابعاد مشخصی دارند. ابعاد استاندارد یخچال قنادی مکعبی با ارتفاع 1و نیم متر، طول ۲ متر و عمق ۷۰ سانتیمتر می‌باشد.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
قیمت یخچال قنادی مکعبی تولید شده توسط کارگاه‌ها متغیر بوده اما قیمت یخچال قنادی مکعبی تولید شده توسط کارخانه‌ها ثابت است. قیمت یخچال قنادی مکعبی تولید شده توسط کارخانه ها با قیمتی حدود ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان می باشد. برای استعلام قیمت یخچال قنادی مکعبی در شهر شیراز می توانید به این تولیدکنندگان مراجعه کنید همچنین میتوانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال هایپر مارکت در اهواز

امروزه با گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها نیاز به یخچال های بزرگ و جادار برای این فروشگاه ها احساس می‌شود. یخچال هایپر مارکت به یخچالی گفته می شود که ابعاد و اندازه طولانی داشته باشد و بتواند در این فروشگاه‌ها قرار بگیرد. یخچال هایپرمارکت اصطلاحی است که برای یخچالهای فروشگاهی بدون در استفاده می‌شود.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
این یخچال ها بر اساس متراژ خود تعیین قیمت می‌شوند. هر متر یخچال فروشگاهی بدون درب یا همان یخچال هایپر مارکت معادل ۵۰ میلیون تومان است. تولیدکنندگان اندکی در شهر اهواز اقدام به تولید یخچال هایپر مارکت می‌کنند به همین علت قیمت یخچال هایپر مارکت در شهر اهواز از شهرهای دیگر گران‌تر است.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
معمولاً نمایندگی کارخانه های مختلف در این شهر مسئول فروش یخچال هایپر مارکت هستند. برای استعلام قیمت یخچال هایپر مارکت در شهر اهواز می توانید به این نمایندگی ها مراجعه کنید. یکی از نمایندگی های یخچال هایپر مارکت در شهر اهواز نمایندگی شرکت الکترواستیل و شرکت مشهد سرما است.
برای کاهش هزینه های خرید یخچال هایپرمارکت می توانید با مشاوره فروش ما تماس بگیرید. شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است تا مشتریان با هزینه کمتر اقدام به خرید یخچال صنعتی کنند.

یخچال مکعبی دست دوم در ارومیه 

یخچال مکعبی یکی از مدلهای یخچال صنعتی است که به صورت نو و دست دوم به فروش می‌رسد. مشتریانی که می‌خواهند هزینه کمتری برای خرید یخچال بپردازند اقدام به خرید یخچال مکعبی دست دوم می کنند اما تفاوت چندانی در قیمت یخچال مکعبی قنادی مکعبی و یخچال مکعبی دست دوم وجود ندارد.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان تفاوت قیمت یخچال قنادی مکعبی نو و دست دوم است اما این نکته در نظر داشته باشید که یخچال قنادی مکعبی به صورت نو دارای خدمات پس از فروش و گارانتی است و اگر مشکلی برای یخچال به وجود بیاید تولیدکننده هزینه تأمین آن را می‌پردازد اما در مورد یخچال مکعبی دست دوم این امکان فراهم نیست.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
پیشنهاد مشاوره فروش شرکت آیسان به خریداران یخچال آن است که اقدام به خرید یخچال قنادی مکعبی نو کنند. برای استعلام قیمت یخچال قنادی مکعبی و قیمت یخچال مکعبی در شهر ارومیه می توانید به تولیدکنندگان این یخچال در شهر ارومیه مراجعه کنید. بازارهای مشخصی برای خرید و فروش یخچال مکعبی دست دوم در شهر ارومیه وجود دارد. همچنین می توانید از سایت دیوار یخچال قنادی مکعبی دست دوم را بخرید.

صادرات یخچال قنادی مکعبی به سوریه

یخچال قنادی مکعبی با توجه به کیفیت تولید و قیمت مناسب آن توانسته مشتریان بسیاری را در بازارهای جهانی به خود جذب کند. کشورهای همسایه از جمله کشورهایی هستند که برای صادرات یخچال قنادی مکعبی بازار مناسبی دارند. یکی از این کشورها کشور سوریه است.
قیمت یخچال قنادی مکعبی
برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال قنادی مکعبی به کشور سوریه، روسیه، امارات، ترکیه، قطر، کویت، افغانستان، گرجستان، پاکستان و سایر کشورهای جهان می‌توانید با مشاوره فروش آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان علاوه بر تولید و فروش مدلهای مختلف یخچال صنعتی و یخچال قنادی در ایران در زمینه صادرات محصولات خود نیز فعالیت می‌کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر از کارخانه

استعلام قیمت آب سردکن استیل دو شیر از کارخانه برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دو …

Call Now Buttonمشاور فروش