صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور افغانستان

صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور افغانستان

جهت صادرات و فروش یخچال صنعتی به کشور افغانستان، ارمنستان، پاکستان، عراق، قطر، کویت و ترکیه می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

صادرات یخچال صنعتی به کشور افغانستان چگونه امکان پذیر است؟

تولید کنندگان یخچال صنعتی در ایران در سال‌های اخیر توانستند کیفیت محصولات یخچالهای صنعتی خود را بالا ببرند و این باعث شده است تا مشتریان خارجی به محصولات ایرانی اعتماد کنند. یخچال های صنعتی از لحاظ طراحی و تولید بسیار با کیفیت شدند و توانستند در بازارهای جهانی برای خود جایگاهی به دست آورند. کشور افغانستان کشور همسایه ایران است و با ایران مرز زمینی دارد. به همین علت تجارت با این کشور برای تاجر ایرانی و افغانستانی بسیار آسان است.

فروش یخچال صنعتی

کسانی که از کشور افغانستان برای خرید یخچال صنعتی به ایران مراجعه می کنند می توانند یخچالهای صنعتی را با کیفیت بیشتر با قیمتی ارزانتر نسبت به کشورهای خود تهیه کنند. به همین علت برای خرید و فروش یخچال صنعتی و همچنین صادرات یخچال صنعتی به کشور افغانستان تاجران خوب میداند که این تجارت بسیار پر سود بوده و به همین علت اقدام به صادرات یخچال صنعتی به افغانستان می‌کنند. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال صنعتی به افغانستان و همچنین خرید و فروش یخچال صنعتی می توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید و با انواع محصولات و قیمت آنها آشنا شوید.

قیمت یخچال سوپرمارکت دست دوم به چه میزان است؟

یخچال سوپرمارکت دست دوم یخچال سوپر مارکتی است که به صورت دست دوم و برای بار چندم خرید و فروش می‌شود. مهم‌ترین مسئله در  به صورت دست دوم کیفیت موتور یخچال ها می باشد. چرا که بعضی از یخچال ها با گذشت چندین سال توانستند کیفیت خود را حفظ کنند و این به دلیل هم موتور با کیفیت و همچنین بدنی با کیفیت این محصولات می باشد. پیشنهاد مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به کسانی که قصد خرید یخچال سوپرمارکت دست دوم را دارند آن است که یخچال های صنعتی را به صورت نو خریداری کنند.

فروش یخچال صنعتی

چرا که هزینه خرید یخچال صنعتی دسته اول یا خرید یخچال صنعتی سوپرمارکت به صورت نو بسیار به صرفه تر از خرید یخچال سوپرمارکت دست دوم می باشد. زیرا با تهیه یخچال سوپرمارکت دست دوم شما باید در آینده هزینه تعمیر و نگهداری آن را پرداخت کند که این تقریباً برابر با هزینه خرید یخچال سوپر مارکت نو می باشد. جهت آگاهی از قیمت یخچال سوپرمارکت دست دوم ، همچنین قیمت خرید و فروش یخچال صنعتی و آشنایی با ابعاد و اندازه های استاندارد می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال ایستاده دو درب به چه میزان است؟

یخچال ایستاده دو درب یکی از مدل های یخچال صنعتی می باشد. این یخچال به دلیل داشتن ابعاد و اندازه های مختلف در ارتفاع و عمق قیمت های متنوعی دارد. یخچال ایستاده د. درب در انواع مشاغل استفاده می شود. اگر این یخچال را برای قرار دادن در سوپرمارکت ها و برای نوشیدنی استفاده کنند عمق این یخچال بین 65 تا 70 سانتی متر است. اگر این مدل از یخچال را برای قصابی ها و مغازه های پروتئینی بخواهند عمق آن بین 85 تا 90 سانتی متر می باشد. به همین علت قیمت یخچال ایستاده دو درب دارای نوسان است. برای آگاهی از قیمت یخچال ایستاده دو درب ابتدا نوع کاربری آن را مشخص کنید. پس از آن با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید و قیمت انواع یخچال صنعتی و قیمت یخچال ایستاده دو درب را به دست آورید

فروش یخچال صنعتی

برای خرید و فروش یخچال صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید و فروش یخچال صنعتی تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوره فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر ایران و کشورهای منطقه می باشد. جهت سهولت کار خود می توانید کاتالوگ محصولات که در سایت بارگذاری شده مشاهده کنید و با انتخاب محصول مورد نظر خود و تماس با مشاوران فروش از قیمت و سفارش خود آگاهی یابید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل برای اطلاع از بهترین قیمت یخچال شو …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonمشاور فروش