فروش یخچال صنعتی سه کشو

یخچال صنعتی سه کشو

یخچال صنعتی سه کشو دارای چه ویژگی هایی است؟ از یخچال صنعتی سه کشو در کدام مکان ها استفاده می شود؟ یخچال صنعتی سه کشو چه قیمتی دارد ؟ یخچال صنعتی سه کشو گونه ای از یخچال صنعتی است که از روی آن به عنوان میز کار بعد از زیر آن به عنوان یخچال استفاده می شود.

 

یخچال صنعتی سه کشو

 

یخچال صنعتی سه کشو چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال صنعتی سکه شو دارای ویژگی های متنوعی است. این یخچال برای برای رستوران های کوچک و متوسط ساخته شده است. از میز روی یخچال به عنوان میز کار استفاده می شود. طراحی میز آن برای آشپزی و پخت مواد اولیه بسیار مناسب است. از سه کشویی زیر یخچال آن برای استفاده یخچال و قرار دادن مواد مصرفی مورد استفاده در آشپزخانه ها و رستوران ها استفاده می شود. یخچال سه کشو ابعاد متنوعی دارد بهترین ابعاد آن در ۱۹۰ * ۷۵ * ۶۵ سانتیمتر میباشد. یخچال سه کشو دارای جداره های بیرونی به ضخامت ۸ میلیمتر و جداره داخلی به ضخامت ۶ /. میلیمتر است . تمامی جنس بیرون یخچال از استیل می باشد .عمق هر کشور آن ۲۰ سانتی متر است که مناسب برای قرار دادن مواد مصرفی فست فود و رستوران های کوچک می باشد.

 

یخچال صنعتی سه کشو

کشوها توسط ریل‌های مقاوم و با کیفیت بالا باز و بسته می شود. در واقع مقاومت این ریل ها نقش موثری در کاربری یخچال دارد. ریل های مقاوم این یخچال به وسیله نوار های مگنتی کاملا به بدنه یخچال جذب می شوند. یخچال صنعتی سکه شو دارای موتور سکاپ با حجم ۳/4 می باشد که توسط ترموستات دیجیتالی دمای آن تنظیم می گردد. ترموستات دیجیتالی این امکان را برای کاربر فراهم می کند که دیگر نیازی به تنظیم دمای یخچال نداشته باشد و در واقع به سهولت میزان برودت یخچال تنظیم می شود.
داشتن میز کار در این یخچال به مشتری این امکان را می دهد که از یخچال صنعتی سه کشو به عنوان میز کار و هم به عنوان یخچال استفاده کند.

یخچال صنعتی سه کشو

 

از یخچال صنعتی سه کشو در چه مکان هایی استفاده میشود ؟

کاربری یخچال بیشتر در رستوران ها و فست فودها می باشد. البته رستوران های کوچک که محدودیت فضایی دارند. در فست فود ها از یخچال های زیر آن برای نگهداری سوسیس کالباس و مواد فاسد پذیر استفاده می شود . از میز رویی نیز به عنوان میز کار استفاده می کنند.

در فست فود ها از میز آن برای قرار دادن ظرف های مختلف که حاوی مواد مورد استفاده در ساندویچ ها همبرگر ها و پیتزا استفاده می شود. رستوران های کوچک از روی میز آن برای کاربری مواد مصرفی مورد استفاده در رستوران استفاده می‌کنند.

پس بهترین مکان برای یخچال صنعتی سه کشو رستوران های کوچک و فست فودها هستند. اگر شما یک فست فود کوچک دارید برای خرید این محصول به سرعت اقدام کنید. چراکه این محصول هم برای شما نقش یخچال را ایفا می کند و هم به عنوان میز کار محدود فضایی شما را برطرف می کند.

یخچال صنعتی سه کشو

یخچال صنعتی سه کشو چه قیمتی دارد؟

یخچال صنعتی سه کشو به علت استفاده مناسب آن در رستوران ها و فست فودها قیمت های بالایی دارند. استقبال مردم و فروش بالای فست فود ها و رستوران ها نیاز آنها را به داشتن چنین یخچال هایی ایجاد می کند. به همین علت یخچال ها هم قیمت بالایی دارند. کمترین میزان قیمت یخچال ها در بازار ۸ میلیون تومان می باشد . اما گروه تجاری صنعتی سرمایش این امکان را برای شما فراهم می کند تا یخچال صنعتی سه کشو را به قیمت مناسب و با کیفیت استثنایی تحویل بگیرید.

یخچال صنعتی سه کشو در گروه تجاری صنعتی سرمایش با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب ارائه می شود. برای خرید این محصول کافیست مشاوران فروش ما تماس بگیرید. مشاوره فروش ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات برای مشتریان در سرتاسر ایران هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

خرید یخچال فروشگاهی

مرکز خرید یخچال فروشگاهی با قیمت عمده

مرکز خرید یخچال فروشگاهی با قیمت عمده نمایندگی فروش یخچال فروشگاهی کجاست؟ لیست قیمت یخچال …

Call Now Buttonمشاور فروش