استعلام قیمت یخچال میز کاری در سال 1400

استعلام قیمت یخچال میز کاری در سال 1400

برای استعلام قیمت یخچال میز کاری در سال 1400 می توانید به کارخانه یخچال صنعتی در شهرهای خود مراجعه کنید. همچنین فروشگاه های فروش یخچال میز کاری قیمت فریزر میز کار و قیمت یخچال میز کاری را به شما می دهند. شرکت بازرگانی آیسان در زمینه تولید یخچال صنعتی فعالیت دارد.

قیمت یخچال میز کاری

جهت آگاهی از قیمت فریزر میز کار، یخچال میز کار استیل، فریزر میزی، فریزر رستورانی ، قیمت یخچال میز کاری و خرید فریزر میز کاری می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال ویترینی به عراق ، امارات، ترکیه، لبنان، قطر، کویت، سوریه و روسیه نیز فعالیت می کند.

در این مقاله می خوانید:

 • قیمت یخچال میز کاری در سال 1400 چقدر است؟
 • یخچال میز کار استیل در کجا استفاده می شود؟
 • قیمت فریزر میز کار چقدر است؟
 • خرید فریزر میز کاری چگونه انجام می شود؟
 • صادرات یخچال ویترینی به کویت چگونه امکان پذیر است؟

قیمت یخچال میزکاری در سال 1400 

یخچال میز کاری دارای ویژگی های متنوعی است. این یخچال برای برای رستوران های کوچک و متوسط ساخته شده است. از میز روی یخچال به عنوان میز کار استفاده می شود. طراحی میز آن برای آشپزی و پخت مواد اولیه بسیار مناسب است. از سه کشوی زیر یخچال آن برای قرار دادن مواد مصرفی آشپزخانه ها و رستوران ها استفاده می شود.

ویژگی های یخچال میز کاری:

 •  ابعاد استاندارد: ۱۹۰ * ۷۵ * ۶۵ سانتی‌متر
 • دارای جداره های بیرونی به ضخامت ۸ میلیمتر
 • جداره داخلی به ضخامت ۶ /. میلیمتر
 • جنس بیرون یخچال استیل
 • عمق هر کشو آن ۲۰ سانتی متر، مناسب برای قرار دادن مواد مصرفی فست فود و رستوران های کوچک
 • ریل‌های مقاوم و با کیفیت در کشو ها
 • موتور سکاپ با حجم ۳/4 می باشد
 • ترموستات دیجیتالی دما

 

با توجه به نوسانات قیمت یخچال میز کاری، قیمت این یخچال در سال جدید تغییر کرده است. جهت استعلام قیمت یخچال میز کاری در سال 1400 می توانید به مراکز فروش یخچال صنعتی مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت یخچال میز کاری

یخچال میز کار استیل

یخچال میز کار استیل بیشتر در رستوران ها و فست فودها  استفاده می شود، البته رستوران های کوچک که محدودیت فضایی دارند. در فست فود ها از یخچال های زیر آن برای نگهداری سوسیس کالباس و مواد فاسد پذیر استفاده می شود . از میز رویی نیز به عنوان میز کار استفاده می کنند.

قیمت یخچال میز کاری

یخچال میز کار استیل به خاطر طراحی مناسبی که دارد می تواند نیاز فروشندگان موادغذایی را در رستوران ها و فست فودی های کوچک برآورده کند. پس بهترین مکان برای یخچال میز کار استیل رستوران های کوچک و فست فودی‌ها هستند.

اگر شما یک فست فودی کوچک دارید برای خرید یخچال میز کار استیل به سرعت اقدام کنید. زیرا یخچال میز کار استیل هم برای شما نقش یخچال را ایفا می کند و هم به عنوان میز کار محدودیت فضایی شما را برطرف می نماید. برای استعلام قیمت یخجال میز کاری یا یخچال میز کار استیل می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید.

قیمت فریزر میز کار 

 

فریزر میز کار به علت استفاده مناسب آن در رستوران ها و فست فودها قیمت های بالایی دارند. استقبال مردم و فروش بالای فست فودی ها و رستوران ها نیاز آنها را به داشتن فریزر میز کار و یخچال میز کار استیل بیشتر کرده است. به همین علت قیمت فریزر میز کار و قیمت یخچال میز کاری بالاتر رفته است.

قیمت یخچال میز کاری

کمترین میزان قیمت فریزر میز کار و قیمت یخچال میز کاری در بازار 15میلیون تومان می باشد. با توجه به نوسانات قیمت بهتر است برای خرید فریزر میز کاری با مشاوران فروش تماس بگیرید.

خرید فریزر میز کاری

برای خرید فریزر میز کاری ابتدا باید از قیمت فریزر میز کار و قیمت یخچال میز کاری آگاهی یابید. برای خرید فریزر میز کاری به نمایندگی فروش یخچال های صنعتی در شهر خود مراجعه کنید. این نمایندگی ها قیمت فریزر میز کار و قیمت یخچال میز کاری را به شما می دهند.

قیمت یخچال میز کاری

البته قیمت فریزر میز کار و قیمت یخچال میز کاری در نمایندگی ها از قیمت خرید فریزر میز کاری در کارخانه کمی گران تر است. زیرا نمایندگی ها سود خود را به قیمت فریزر میز کار و یخچال میز کاری اضافه می کنند. شرکت آیسان برای مشتریان خود امکانی فراهم کرده است که بدون مراجعه حضوری و تنها با یک تماس بتوانند اقدام به خرید فریزر میز کاری با قیمت کارخانه کنند.

صادرات یخچال ویترینی به کویت 

یخچال های ویترینی تولید شده در ایران دارای کیفیت بالایی هستند. این یخچال ها توانسته اند مشتریان زیادی را از نقاط مختلف جهان به خود جذب کنند. قیمت پایین یخچال ویترینی تولیدی ایران نسبت به نمونه های خارجی صادرات این یخچال ها را نسبت به قبل بیشتر کرده است.

قیمت یخچال میز کاری

کشور کویت یکی از کشورهای مقصد در زمینه صادرات یخچال ویترینی است. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال ویترینی به کویت، امارات، قطر، روسیه، گرجستان، ارمنستان، ترکیه و سایر کشورهای منطقه می توانید با مشاوران فروش شرکت آیسان تماس بگیرید. شرکت آیسان در زمینه صادرات یخچال ویترینی به شما مشاوره رایگان ارائه می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر از کارخانه

استعلام قیمت آب سردکن استیل دو شیر از کارخانه برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دو …

Call Now Buttonمشاور فروش