مرکز خرید و فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در تهران

مرکز خرید و فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در تهران

یخچال فروشگاهی صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ تفاوت انواع یخچال فروشگاهی صنعتی با یخچال ویترینی مغازه چیست؟ مرکز خرید و فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در تهران کجاست؟ برای خرید انواع یخچال فروشگاهی صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

مرکز خرید و فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در تهران ، شیراز اصفهان مشهد تبریز کرمان و اراک در شرکت بازرگانی آیسان وجود دارد.

یخچال فروشگاهی صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال فروشگاهی صنعتی یکی از انواع یخچال های صنعتی است. امروزه با گسترش روزافزون فروشگاه های زنجیره ای نیاز به خرید یخچال فروشگاهی صنعتی در بین فروشندگان موادغذایی احساس می گردد. تولید و خرید و فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی توانسته این نیاز مشتریان را برطرف کند. یخچال فروشگاهی صنعتی یخچال های صنعتی با ابعاد بزرگ هستند. این یخچال ها در فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های بزرگ استفاده می شوند. یخچال فروشگاهی صنعتی مانند دیگر یخچال های صنعتی از کیفیت های متفاوتی برخوردار است.

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

ویژگی عمده یخچال فروشگاهی صنعتی همان ویرگی های یخچال های صنعتی است. یخچال فروشگاهی صنعتی از بدنه استیل درست شده است. همچنین کف یخچال از ورقه نگیر استیل درست شده که به استحکام یخچال کمک می کند. شیشه دوجداره یخچال فروشگاهی صنعتی به این مدل از یخچال کمک می کند تا بتواند سرمای کافی را حفظ کرده و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. پردازش نور در یخچال فروشگاهی صنعتی به وسیله لامپ های ال ای دی می باشد که جذابیت زیادی به مواد خوراکی درون یخچال داده است. برای آگاهی از ویرگی های مختلف انواع یخچال فروشگاهی صنعتی با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

 

 

تفاوت انواع یخچال فروشگاهی صنعتی با یخچال ویترینی مغازه چیست؟

یخچال ویترینی مغازه همان طور که از نامش پیداست یخچالی است که در مغازه های کوچک استفاده می شود. در واقع یخچال ویترینی مغازه به دلیل داشتن ابعادکوچک می تواند یخچال مناسبی برای مغازه های کوچک باشد. یخچال ویترینی مغازه همان ویژگی های سایر یخچال های ویترینی را دارد. اما تفاوت یخچال ویترینی مغازه و انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در ابعاد آن است. ابعاد یخچال فروشگاهی صنعتی  بسیار بزرگتر از یخچال ویترینی مغازه است. در واقع هر کدام از این دو یخچال متناسب با انواع فضا های فروشگاه ها تولید و خرید و فروش می شود. علاوه بر تفاوت در ابعاد و اندازه یخچال ویترینی مغازه با یخچال فروشگاهی صنعتی در قیمت آن هاست. مسلما قیمت یخچال ویترینی مغازه از یخچال ویترینی فروشگاهی کمتر است. برای آگاهی از قیمت انواع یخچال فروشگاهی صنعتی و قیمت خرید یخچال ویترینی مغازه می توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

 

مرکز خرید و فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در تهران کجاست؟

شهر تهران یکی از شهرهای بزرگ ایران است. این شهر با داشتن جمعیت زیاد و نیاز بسیار زیاد آنها بازار مناسبی را برای خرید و فروش یخچال های صنعتی و انواع یخچال فروشگاهی صنعتی دارد. کسانی که در شهر تهران زندگی می کنند می توانند با مراجعه به مراکز خرید و فروش یخچال فروشگاهی صنعتی اقدام به خرید یخچال صنعتی کنند. مراگز خرید و فروش انواع یخچال فروشگاهی صنعتی در سراسر شهر تهران پراکنده است. برخی از این مراکز در خیابان پیروزی و برخی در جاده ساوه کرج و جاده خاوران می باشد. مشتریانی که در تهران هستند. با مراجعه به این مکان ها می توانند اقدام به خرید یخچال صنعتی کنند اما کسانی که در شهر تهران زندگی نمی کنند می توانند با تماس با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان اقدام به خرید انواع یخچال فروشگاهی صنعتی کنند.

انواع یخچال فروشگاهی صنعتی

 

برای خرید انواع یخچال فروشگاهی صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید انواع یخچال فروشگاهی صنعتی تنها کافیست با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید. مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشند. در هر کجای ایران و جهان قرار دارید می توانید تنها با یک تماس از مشاوره رایگان و همچنین تخفیف این ماه بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر از کارخانه

استعلام قیمت آب سردکن استیل دو شیر از کارخانه برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دو …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonمشاور فروش