قیمت خرید یخچال ایستاده صنعتی به صورت عمده در اصفهان

قیمت خرید یخچال ایستاده صنعتی به صورت عمده در اصفهان

یخچال ایستاده صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ یخچال خوابیده صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ مرکز خرید یخچال ایستاده صنعتی در شهر اصفهان کجاست؟ برای خرید یخچال ایستاده صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

قیمت خرید یخچال ایستاده صنعتی به صورت عمده در اصفهان، تهران، شیراز، مشهد، رشت و یزد در  شرکت بازرگانی آیسان می باشد.

یخچال ایستاده صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

یخچال ایستاده صنعتی یکی از انواع یخچال های صنعتی است. در واقع تمام ویژگی های یخچال های صنعتی در درون یخچال ایستاده صنعتی وجود دارد. یخچال ایستاده صنعتی از بدنه استیل خشدار تولید می‌شود که باعث افزایش استحکام و مقاومت یخچال ایستاده صنعتی می‌گردد.همچنین موتور استفاده شده در درون یخچال ایستاده صنعتی از جنس موتور دانفوس میباشد. موتور دانفوس موتور بسیار قوی است که سرمای مناسبی را در یخچال ایستاده صنعتی ایجاد می‌کند. همچنین پردازش نور درون یخچال ایستاده صنعتی از جنس لامپ های ال ای دی می باشد که بسیار کم مصرف بوده و باعث افزایش جذابیت مواد غذایی در یخچال می شود.

خرید یخچال ایستاده صنعتی

علاوه بر آن شیشه های دوجداره یخچال باعث  کاهش مصرف انرژی می‌گردد. یخچال ایستاده صنعتی علاوه بر ویژگی های فوق دارای کف نگیر استیل می باشد. کف نگیر استیل باعث افزایش مقاومت درونی یخچال صنعتی می شود. برای آگاهی از ویژگی های مختلف یخچال ایستاده صنعتی و همچنین قیمت خرید یخچال ایستاده صنعتی در انواع مختلف می‌توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

 

قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت به چه میزان می باشد؟

یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت یکی از انواع یخچال ایستاده صنعتی می باشد. این یخچال به صورت ایستاده و ویترینی طراحی و تولید می شود. یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت به علت تنوع در ابعاد و اندازه ها از قیمت های مختلفی برخوردار است. قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت به علت آن که مشتریان می توانند ابعاد و اندازه های آن را سفارش دهند متنوع است. اما قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت از16 میلیون تومان شروع می شود و بنابر ابعاد و اندازه ها بالاتر هم می رود. برای سفارش ابعاد و اندازه های مورد نیاز خود و همچنین آگاهی از قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت می توانید با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید.

خرید یخچال ایستاده صنعتی

 

مرکز خرید یخچال ایستاده صنعتی در اصفهان کجاست؟

شهر اصفهان یکی از شهرهای بزرگ ایران است که به دلیل جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد، از هتل ها رستوران ها و همچنین سوپرمارکت‌ها فروشگاه بسیار زیادی تشکیل شده است. علاوه بر این موضوع که به بزرگی بازار خرید و فروش یخچال ایستاده صنعتی اشاره دارد. شرکت های مختلفی در شهر اصفهان اقدام به تولید و خرید یخچال ایستاده صنعتی می‌کنند و کارخانه ها و کارگاه های بسیار بزرگی در شهر اصفهان قرار دارند. این کارخانه ها اقدام به تولید انواع یخچالهای صنعتی و همچنین تولید و خرید یخچال ایستاده صنعتی می کند. این کارخانه ها در اطراف شهر اصفهان و در جاده شاهین شهر قرار دارد.

خرید یخچال ایستاده صنعتی

مراکز خرید یخچال ایستاده صنعتی در نقاط مختلف شهر اصفهان پراکنده شده است. به عنوان مثال خیابان جی و خیابان چهارباغ بالا از مراکز اصلی خرید یخچال ایستاده صنعتی در شهر اصفهان می باشد. مشتریان اصفهانی می توانند با مراجعه به این مکان ها اقدام به خرید یخچال ایستاده صنعتی و انواع دیگر یخچالهای صنعتی کنند مراکز نمایندگی کارخانه ها هستند کسانی که در شهر اصفهان زندگی نمی کنند می توانند با تماس با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان اقدام به خرید یخچال ایستاده صنعتی در شهر اصفهان کنند

 

برای خرید یخچال ایستاده صنعتی چه اقداماتی لازم است؟

برای خرید یخچال ایستاده صنعتی تنها کافی است با مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید مشاوران فروش شرکت بازرگانی آیسان به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر ایران و کشورهای منطقه می باشد. شما تنها با یک تماس می توانید از قیمت انواع یخچال های صنعتی و همچنین قیمت خرید یخچال ایستاده صنعتی آگاهی یابید. برای سفارش محصول خود و همچنین انتخاب محصول متناسب با حرفه و شغل خود می توانید با مشاورین فروش شرکت بازرگانی آیسان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و همچنین تخفیف ویژه ما بهره مند شوید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال شو کیک

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل

بهترین قیمت یخچال شو کیک در بازار داخل برای اطلاع از بهترین قیمت یخچال شو …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonمشاور فروش