قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در بازار

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در بازار

مشتریانی که قصد خرید یخچال روباز فروشگاهی دست دوم را دارند، برای استعلام قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم باید به بازار یخچال های دست دوم بروند. در بازار فروش یخچال دست دوم می توانید مدلهای مختلف یخچال دست دوم را خریداری کنید.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت های تولیدی یخچال در ایران است. این شرکت علاوه بر تولید یخچال روباز فروشگاهی انواع مدلهای یخچال صنعتی را تولید می‌کند. برای استعلام لیست قیمت یخچال مرغ فروشی، قیمت یخچال سه درب فروشگاهی، قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب و یخچال فروشگاهی جلوباز می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در بازار تهران چقدر است؟
  • قیمت یخچال سه درب فروشگاهی در شیراز به چه میزان است؟
  • قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب در قم چقدر است؟
  • صادرات یخچال روباز فروشگاهی به عراق چگونه امکان پذیر است؟

 

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم در بازار تهران

معمولاً کسانی قصد خرید یخچال روباز فروشگاهی دست دوم را دارند که می خواهند برای خرید یخچال هزینه کمتری پرداخت کنند. قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم بسته به ابعاد و اندازه آن متغیر است. معمولا یخچال روباز فروشگاهی بر اساس متراژ آن قیمت گذاری می شود. هر متر یخچال روباز فروشگاهی به صورت نو قیمت ۲۵ میلیون تومان دارد.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

مسلما قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم قیمتی پایین تر از این را خواهد داشت. علاوه بر متراژ یخچال، جنس موتور نیز در تعیین قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم موثر است. در نقاط مختلفی از شهر تهران خرید و فروش یخچال دست دوم انجام می‌شود.مشتریانی که در شهر تهران قرار دارند می توانند با مراجعه به این مراکز یخچال روباز فروشگاهی دست دوم را خریداری کنند.

 

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

البته پیشنهاد مشاوره فروش شرکت آیسان به خریداران یخچال آن است که یخچال فروشگاهی نو خریداری کنند. زیرا یخچال‌های دست دوم معمولاً پس از مدتی نیاز به تعمیر پیدا می کنند. چون یخچال دست دوم بدون گارانتی و خدمات پس از فروش است ، هزینه تعمیر یخچال و موتور بر عهده مشتری است. شما با پرداخت اندکی هزینه بیشتر می توانید یخچال فروشگاهی نو با کیفیت تهیه کنید.

قیمت یخچال سه درب فروشگاهی در شیراز

یخچال سه درب فروشگاهی مدلی از یخچال فروشگاهی است که به صورت سه در تولید می شود. این یخچال معمولاً در متراژهای بزرگتر و برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای تولید شده است. یخچال سه درب فروشگاهی معمولاً در سوپرمارکت های بزرگ و هایپرمارکت‌ها قرار داده می‌شود. قیمت یخچال سه درب فروشگاهی بین ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان است.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

دو مدل یخچال فروشگاهی سه درب وجود دارد. مدل اول یک طرف نما است. یعنی پشت یخچال بدنه استیل قرار دارد. مدل دوم دو طرف نما است . هر دو طرف این مدل شیشه دوجداره قرار دارد. مدل دو طرف نما جلوه زیبایی دارد و قیمت آن از مدل یک طرف نما بیشتر است

مشخصات فنی یخچال سه درب فروشگاهی :

ابعاد :200*200*79 سانتی متر

بدنه استیل

جنس شیشه ضدبخار ونشکن

طبقات شیشه ای مقاوم

سیستم سرمایشی نوفراست

جنس بدنه داخلی استیل

تاج دارد

تنوع قیمت در این محصول به خاطر کیفیت بدنه جنس موتور و همچنین متراژهای سفارشی یخچال سه درب فروشگاهی است. در شهر شیراز تولیدکننده های مختلفی اقدام به تولید یخچال فروشگاهی می کنند. شرکت بازرگانی آیسان نیز اقدام به فروش یخچال سه درب فروشگاهی کرده است. برای استعلام قیمت یخچال سه درب فروشگاهی می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب در قم

یخچال فروشگاهی بدون درب یا همان یخچال پرده هوا بر اساس طول قیمت‌گذاری می‌شود. هر متر قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب ۲۵ میلیون تومان است. معمولاً مشتریان محصول خود را با طول ۳ متر سفارش می دهند. یخچال فروشگاهی ۴ متر بین ۹۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان است. مشتریانی که قصد خرید یخچال فروشگاهی بدون درب را دارند می توانند به مراکز فروش یخچال بروند.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

 

در شهر قم نمایندگیهای مختلفی برای فروش یخچال فروشگاهی وجود دارد. این نمایندگی ها معمولاً دفاتر فروش کارخانه هایی هستند که در شهرهای بزرگ قرار دارند. خرید از نمایندگی می تواند برای مشتری گران تر از وقتی باشد که مشتری یخچال خود را از تولیدی خریداری کند.

شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است تا مشتریان در شهرهای خود یخچال مورد نیاز خود را با قیمت تولیدی خریداری کنند. برای اطلاع از نحوه خریداری یخچال فروشگاهی بدون درب می‌توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

صادرات یخچال روباز فروشگاهی به عراق

یخچال روباز فروشگاهی علاوه بر فروش در بازار داخل در کشورهای دیگر نیز به فروش می‌رسد. طراحی زیبای این مدل از یخچال ها و همچنین کاربردی بودن آن در هایپرمارکت ها باعث افزایش فروش یخچال روباز فروشگاهی شده است. مشتریان زیادی از کشورهای مختلف به صادرات یخچال روباز فروشگاهی تولید شده در ایران می پردازند.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

کشور عراق یکی از کشورهای مقصد برای صادرات یخچال فروشگاهی است. شرکت بازرگانی آیسان نیز مانند شرکت های دیگر اقدام به صادرات محصولات خود می کند. برای آشنایی با نحوه صادرات یخچال روباز فروشگاهی به عراق، امارات، ترکیه، روسیه، قطر، کویت، گرجستان، ارمنستان و سایر کشورهای جهان می توانید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر از کارخانه

استعلام قیمت آب سردکن استیل دو شیر از کارخانه برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دو …

Call Now Buttonمشاور فروش