استعلام قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در سال 1400

استعلام قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در سال 1400

جهت استعلام قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در سال 1400 بهتر است به نمایندگی های فروش یخچال صنعتی بروید. این نمایندگی‌ها در شهرهای مختلف هستند. شرکت آیسان یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید یخچال صنعتی فعالیت می کند. در این شرکت علاوه بر تولید یخچال ایستاده نوشیدنی انواع یخچال صنعتی تولید می شود.

 

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

برای اطلاع از لیست قیمت یخچال مرغ فروشی، لیست قیمت یخچال سوپری، قیمت فریزر ایستاده فروشگاهی، قیمت یخچال ایستاده دو درب، قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی دست دوم و قیمت یخچال ایستاده 80 سانتی می توانید با مشاوره فروش شرکت تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید:

  • قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در قم چقدر است؟
  • قیمت یخچال ایستاده دو درب در اهواز به چه میزان است؟
  • لیست قیمت یخچال سوپری در مازندران را چگونه می توان تهیه کرد؟
  • صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به عمان چگونه امکان پذیر است؟

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی در قم

یخچال ایستاده نوشیدنی معمولا به صورت استاندارد و در ابعاد 60 سانتی و 70 سانتی تولید می شود. این یخچال ها معمولا در فروشگاه ها و رستوران ها برای قرار دادن نوشیدنی های مختلف خریداری می شوند. هر دو مدل این یخچال توسط شرکت های مختلف تولید می شود. قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی توسط مراکز تولیدی تعیین می شود.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

در شهر قم فروشگاه های مختلفی برای فروش یخچال ایستاده نوشیدنی وجود دارد. این مراکز عمدتا نمایندگی شرکت هایی هستند که در شهر تهران یخچال ایستاده نوشیدنی تولید می کنند. خرید از نمایندگی فروش گران تر از وقتی می باشد که مشتریان بدون واسطه و از طریق تولید یخچال ایستاده خود را خریداری کنند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه حضوری و از طریق تماس تلفنی محصول مورد نظر خود را خریداری کند. قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی شرکت آیسان قیمت تولیدی است و مشتریان هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنند. برای خرید از شرکت آیسان تنها باید با مشاوره فروش تماس بگیرید.

قیمت یخچال ایستاده دو درب در اهواز

یخچال ایستاده دو درب معمولا متراژ مشخصی دارد. ارتفاع این یخچال 2 متر ، طول یخچال 1و نیم است. بسته به مدل یخچال عمق یخچال ایستاده دو درب متفاوت است. مثلا یخچال ایستاده دو درب برای قصابی و کبابی عمق 85 تا 95 دارد. در حالی که یخچال ایستاده دو درب لبنیاتی عمق کمتری دارد. برای استعلام قیمت یخچال ایستاده دو درب باید اول مشخص کنید که چع نوع ماده غذایی را درون یخچال قرار می دهید.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

برای اطلاع از قیمت یخچال ایستاده دو درب در اهواز باید به مراکز فروش یخچال صنعتی در این شهر مراجعه کنید. در اهواز کارگاه ها و کارخانه های مختلفی یخچال ایستاده دو درب تولید می کنند. برای کاهش هزینه های خود می توانید با مشاوره فروش شرکت آیسان تماس بگیرید تا ضمن آگاهی از قیمت یخچال ایستاده دو درب ، خرید خود را به آسانی انجام دهید.

لیست قیمت یخچال سوپری در مازندران

یخچال سوپری اصطلاحی است که برای یخچال های ایستاده 4درب و بیشتر استفاده می شود. این مدل از یخچال های ایستاده معمولا سفارشی بوده و در فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها قرار داده می شوند. قیمت یخچال سوپری براساس جنس موتور و کیفیت بدنه تعیین می شود. دو مدل یخچال سوپری براساس موتور وجود دارد. یکی موتور سر خود و دیگری موتور مرکزی.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

هر کدام از این مدل ها قیمت متفاوتی دارند. علاوه بر موتور و بدنه، متراژ یخچال هم در افزایش قیمت یخچال سوپری موثر است. هر متر اضافه یخچال سوپری 30 میلیون تومان است. البته برای استعلام بروزترین لیست قیمت یخچال سوپری باید به مراکز فروش یخچال بروید.

در مازندران مراکز تولیدی یخچال سوپری وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به این مراکز تولیدی از لیست قیمت یخچال سوپری اطلاع یابید. همچنین محصول خود را سفارش دهید. شرکت آیسان امکانی فراهم کرده است که مشتریان بدون مراجعه حضوری و از طریق تماس تلفنی بتوانند به راحتی یخچال مورد نظر خود را خریداری کنند.

صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به عمان

یخچال ایستاده نوشیدنی تولیدی ایران علاوه بر فروش در بازار داخلی در بازارهای جهانی هم به فروش می رسد. کیفیت یخچال‌های صنعتی ایرانی و قیمت ارزان توانسته مشتریان زیادی را از کشورهای مختلف به خود جذب کند. کشور عمان یکی از کشورهای مقصد برای صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی است. تاجران ایرانی و عمانی از طریق شرکت های ایرانی اقدام به صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی می کنند.

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

شرکت بازرگانی آیسان یکی از شرکت هایی است که علاوه بر فروش محصولات خود در بازار داخل، اقدام به صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به کشورهای مختلف می کند. برای اطلاع از نحوه صادرات یخچال ایستاده نوشیدنی به عمان، قطر ، روسیه، انگلیس ، پاکستان ، ارمنستان ، ترکیه و کشورهای مختلف می توانید با مشاورین فروش آیسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش : امینی
راه های ارتباطی:
09137866953‏

 09137866953

aisan.company

Aisan.company

آدرس دفتر اصفهان: اصفهان خیابان جی

آدرس دفتر: تهران خیابان هفده شهریور، پایین تر از میدان شهدا

مطلب پیشنهادی

قیمت آبسردکن استیل دو شیر

استعلام قیمت آبسردکن استیل دو شیر از کارخانه

استعلام قیمت آب سردکن استیل دو شیر از کارخانه برای استعلام قیمت آبسردکن استیل دو …

Call Now Buttonمشاور فروش